Pazar, Ekim 23, 2016
Eski kottan straples elbise

Eski kottan straples elbise

21
eski kottan straples elbise
eski kottan straples elbise

Eski kotunuz biraz da straples elbiseniz olabilir. İşte burada; yapım aşamaları ile bloğumda.Daha önce de eski kottan elbise, etek, dikiş makinası kılıfı ve tayt yaptım. Tıklayın

21 YORUMLAR

  1. bunu giymek için Suzy hanım olmak gerek diyecektim ki….çok düzgün bir iş çıkmış,diğerleri gibi.zaten blogunda takipteyim

  2. lilibebek sen çözmüşsün valla kotlardan yaptıklarına bayılıyorum ellerine sağlık bu elbisede çok güzel olmuş iyi günlerde kullan süper bence :)

  3. tuttum bunu ellerinize sağlık,bütün kotlarım dar paça ne yazık ki,etek kısmı çok dar olacağı için adım atamayabilirim:))

  4. O kısma kumaşla (bence dantel – çok moda) eklme yapın ama bol pileli şekilde. Yürek hoplatan bir model olacaktır. Transparan olmaması için dantelin altına kontrast renkte başka bir kumaşla taban oluşturabilirsiniz.

  5. süper olmuş. dikiş yerleri hiç belli olmuyor, sanki pantolondan geri dönüşüm değil de doğrudan kot kumaştan dikilmiş gibi. fotoğraflarınız da harika :)

  6. alyaa biz de tombiş insanların kotlarından yaparız:) ben kocamın pantolonunu gözüme kestireyim bari:))ben beğendim valla.. straplezi severim.

  7. ayme: aynen, bişeyi seviyorsam önüme kimse geçemez keserim:D kocamın pantalonu da olsa. Ama en sevdiğini kesmem, çok kızaaar!güneşedoğru: sevmeyiiiin.

  8. lilibebek diyor ki;ayme: aynen, bişeyi seviyorsam önüme kimse geçemez keserim:D

    ben de aynı senin gibiyim..aklımdakini yapmadan kimse durduramaz beni, gözüm görmez ben de keserim,dikerim:)))