Eski kumaşlardan yüzük kutusu yapımı

-

Biraz dikiş diktim. Kapitone artıklarını tam atıyordum ki boş kutuyu ve kızımın yüzüklerini gördüm. Bunlardan güzel bir yüzük kutusu yapılabileceğini düşündüm.

Çekmeceden yapıştırıcıyı aldım. Makas zaten elimdeydi.


Kapitoneyi kutunun içi eninde kesip kutuya yapıştırıcı sürdüm. Kapitoneyi S çizerek rulolar gibi sıkıştırarak yerleştirdim, böylece yüzüklere yeni bir yer oldu.
Takılarınızı güzelce saklamak için siz de yapabilirsiniz.

10 yorum gelmiş

 1. SEMYIL

  canım benim, senin elinden ne kurtulur.. çok güzel çözümolmuş.. bu arada yüzükler de çok hoş. gözümden kaçmadıııı :)))))))))))))

 2. nalana

  canlarım sağolun nerdeyse havaya girip beni siz varettiniz diyerek reveranslar yapıcam ama bu daha önce gördüğüm bir fikirdi.Ben sadece o an hatırlayıp eyleme geçtim.Hani bir şeyi atmama konusundaki israrım var ya o devreye giriverdi.Yüzükler ise kızımın ,o an elime geçenlerden.Ben hiç yüzük takamam ellreim ve parmaklarım dikkat çekmeyi hiç istemediğim uzuvlarım.Hem kaba saba hem de kırışıktır:)Mardinde çeyizini görmeye gittiğimiz evsahibimin kızıellerim küçüktür ama çok beceriklidir demişti de aramızda uzun zaman espri konusu olmuştu.Demem o ki ;ellerim çirkindir ama pek hünerlidir !hiihi hoooohaaaa

 3. SaDeNem

  çok güzel olmuş tam benlik valla benımde bı dünya yüzüğüm var benım de böyle bişey yapmam şart oldu anlaşılan :) verdiğin fikir için cok teşekkürler.. çalışmalarınızın devamını beklıyorum.. :)

 4. nalana

  SaDeNem ,sağol canım,yapmayı sevdiğim kadar resmini çekip yazmayı da sevsem ne iyi olur .inşaallah

Bir Cevap Yazın