Cuma, Ekim 28, 2016

eski panjurdan ne yapılır?

10

Hurdaya ayrılmış bu eski ahşap panjurlardan öyle güzel bir şey yapılmış ki…

10 YORUMLAR

  1. siyah beyazın asaleti de bir başka oluyor.gerçekten çok güzel olmuş.panjur değil sanki dolap kapağı gibi göründü bana nedersiniz ?

  2. Haklısın üstad da valla gidip almaya utanırım. Kapının önüne konmuşları mı alıcam, yoksa gidip sahibinden mi isteycem:) Fahri çöpçü olarak önerin nedir?

  3. Yorumları okuyunca bir kere daha baktım ve evet haklısınız dolap kapağından yapmışlar. Ben aynı yerde duran panjurları görünce e ingilizce de çat pat ve ortaya çıkan işin güzelliği de tartışılmaz, panjur diye sallamışım gari :))) İdare ediverin :)))

  4. Geçen kış yaşlı ve yanlız yaşayan bir komşumuzun dışarıda odun koyduğu sandığa göz koymuş, yüzümü karartıp yerine aynı işi görecek kapaklı çamaşır sepetlerinden alabileceğimi söyleyip sandığa talip olmuştum. Bu kadar kıymet verdiğimi görünce kadının gözü açıldı vermedi sandığı bana, hala da caaanım sandığa odun koyuyor.

  5. :) Neduk abla ya süpersin. Benim bir arkadaşımda aynı dediğiniz gibi sokakta gördüğü konsol aynasını evine gelen arkadaşını tehdit ederek onunda yardımıyla yağmurlu birgünde almış, sizin yorumunuzda bana onu hatırlattı.