Cuma, Ekim 28, 2016
eski sehpalarından sıkılanlara

eski sehpalarından sıkılanlara

21

eski sehpalarımızı deriyle kapladık.deriyi sehpaya silikon tabancasıyla yapıştırdık.çok güzel oldu.değişik bir havası var şimdi.eski sehpalarından sıkılanlar için güzel bir yöntem.

21 YORUMLAR

  1. ellerinize sağlık.. çok şık olmuşlar.. benimde sehpalarıma gözüm takılıyor bu ara dekupaj yapsam diyordum ama böyle de olabilir.. iyi fikir.. teşekkürler..

  2. arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.yorumlarınız bizi çok mutlu etti.düşünenler için çok iyi bir fikir çünkü kullanımı çok rahat,tavsiye ederim.

  3. Ben buna yorum yazmıştım uçmuş. Hatta sormuştum sehpadaki oymalı kısımları kaplarken zor oldu mu diye.Neyse çok hoş bir geri dönüşüm olmuş gerçekten. Ellerinize sağlık.Bir de sehpa ayaklarını siz mi boyadınız?

  4. Ellerinize sağlık çok hoş olmuş, bu altı yapışkanlı koçtaşta satılan derilerden mi bunlar? Millet bavul kaplıyormuş harıl harıl, inanamadım, ama sehpa fikri çok hoş…

  5. sesiber ;öncelikle teşekkürler.sehpanın oymalı kısımlarını kaplarken cok zor olmadı.ayaklarını tamamen üst tabakadan ayırıp kapladık.resimde de görülebilir. sehpanın ayaklarını boyamadık.kendi rengi.ama annem metal rengine boyamak istiyor.fiammal;yorumunuz için teşekkürler.annem deriyi pazardan aldı.altı yapışkanlı derilerden değil.keşke öyle olsaydı.kaplamak daha kolay olurdu sanırım.bizde silikonla yapıştırdık artık:)