Perşembe, Nisan 27, 2017
Eski Şile Bezi Gömlekten Çocuk Bluzu

8 YORUMLAR

  1. Duru’nun üstünde güzelliği tam yansımış çok güzel olmuş :) Ortaya güzel bir sonuç çıkmış :) Çok güzel bir kızınız var Allah bağışlasın .

  2. Çok teşekkür ederim Zulaltan hanım sizin yaptığınız çalışmalar ver verdiğiniz emekler yanında benimkiler hiç kalır..Benim yapabildiklerim sadece ufak dokunuşlar oluyo :)..
    Kızım için söylediklerinize ve içten dileklerinize de ayrıca teşekkür ederim:)

  3. Allah için, evlat ta çalışma da şahane. şöyle yazacakken ; “united colors of benetton da 78 kaat etiket basılır buna” şöyle yazmak geldi içimden: ama durununannesi , şimdi herkesler sizin gibi eline alırsa makası iğneyi naapıcak Lcw ler pançolar ? memleketekonomisiniumurundaolan12

  4. hahahaha :)))
    Saatoniki yada namı diğer memleketekonomisiniumrundaolan12..Çok yaşayın siz :) çok güldüm güzel yorumunuz için teşekkürler..
    Ama bu benim ilk dikip biçtiğim çalışmam..Yani merak etmeyin benetton, zara, bücürük özellikle LCW fazlası ile dolapta mevcut…Ama ozaman şunu diyebiliriz..Bol bol dua etmeliler benetton la LCW ben bir daha makası iğneyi elime almamam için ve 10 marifet sitesinde paylaşmamam için :))