Eski şişelerden renkli abajurlar

-

eski-siselerden-abajur-modelleri-3
Bir türlü atmaya kıyamadığım çeşitli içki şişelerini değerlendirmek istedim ve ilk yaptığım hobi seti almak oldu. İncu uçlu matkapla şişeyi deldikten sonra kablolama yeterli. Başlıkları internetten aldım ve normalde şişe başlarına uygun olmadığı için sabitlemek üzere farklı şeyler denedim. Bunları bir iki ay önce yapmıştım, 10marifet’i yeni keşfettiğim için detaylı yapım resimleri maalesef yükleyemedim ama bir fikir vermesi açısından sizlerle paylaşmak istedim. Evde boş duran objeleri değerlendirmeyi seviyorum. İşim çok yoğun olduğu için kısa sürede biten, az emek isteyen dönüşümleri yapmayı tercih ediyorum ama ilerleyen zamanlarda daha detaylı çalışmaları da sizlerle paylaşmak isterim.

eski-siselerden-abajur-modelleri

eski-siselerden-abajur-modelleri-

eski-siselerden-abajur-modelleri-2

5 yorum gelmiş

  1. nowacraft

    Değerlendirme işlerini ben de severek yapıyorum. Değrlendirme işlerinin insanın yaratıcılığını harekete geçirdiğini düşünüyorum. Ayrıca ekonomiye, doğaya, milli servete faydalı oldukları da malum.
    Abajurlar çok şık olmuş, ellerinize sağlık.

  2. baliandme

    çok teşekkürler yakında sizler için yeni bir abajur yapımını detaylı resim ve anlatımlarla paylaşacağım bunu telafi etmek için:)

Bir Cevap Yazın