Pazartesi, Mayıs 1, 2017
eski tişörtten oyuncak ayı yapalım

20 YORUMLAR

  1. zaten linkde bu kadar kocaman anlatmıyor. küçük tişörtün kollarından dikiyorsunuz (ayının kolu) tişörtün etek kısmını da bacak gibi dikiyorsunuz (arasından ve altından) bi de kafa uydurdunuz mu bitiyor.

  2. 2 tane elips çıkartıyor telle şeklini veriyor sonra (kafasını ve gövdesini) 1 yuvarlağın sağ sol kol ve alt 2 bacak olmak üzre uvuzları için kıvrım veriyor diğer yuvarlağı da kafa yapıyormuş… ama benim dediğim daha kolay :P

  3. Aslında yukarıdaki resim hazır alınmış bi ayı bence. Asmunikal in anlattığı şekildeyse zaten bu kadar büyük ayı çıkmaz tişörtten. Bi de resime dikkatlice bakınca tişörtten de değil, bayaa paluştan olduğunu görüyorum ben. Ama tişörtle de denene bilir tabi. Bu kadar güzel olmasada, fikir olarak iyi.

  4. Evet arkadaşlar winnynin dediği gibi sweatshirtten olur.eski kışlık eşortman üstlerinden de yapabiliriz.Semyıl evet okullara bir kez de oyuncak göndermeye karar verdiğimizde deneyebiliriz.

  5. yok zaten o resmin olduğu sayfada bu ayı t-shirtten değil yazıyor. Esprili bir dil kullanmaya çalışmış bunu projeye imza atan.