Çarşamba, Ekim 26, 2016
Eski yıl sona erdi, yepyeni bir yıl geldi

Eski yıl sona erdi, yepyeni bir yıl geldi

7

Ahşap konusunda level atladım. Evde baya ahşap ustası gibi toz toprak şeklinde kesim yapıyorum artık. Hoş, iki saat çalışıyorsam bir saatte temizliğe ayırmam gerekiyor. Ama sonucu görünce yorgunluk kısmı slinip gidiyor zaten.

Bu bir; kapı süsü, duvar süsü, parçaları ayırarak bardak altlığı, beşiğin üzerine asılırsa bebeğe meşgale, bu güzel bir şey” oldu sanki. Evet bunun ismi ”güzel bişey”. Boyaması, kesmesi, verniği sadece iki akşamımı aldı. Kuruması ise 1 gün. Orada duracağını bilsem asacağım kapımın dışına ama nerde? Bu da böyle bitti işte. Sevgiler =)

7 YORUMLAR

  1. Teşekkür ederim peerfelix =)Evet kıl testere kullanıyorum ssselen. Elde biraz zaman alıyor ama keyifli. Ahşap için özel 3 numara kıl kullanıyorum. Kesim için araştırma yaptım çok ince detaylara giremiyor çoğu yer, yapanlarda baya yüksek maliyet çıkardılar ne yazık ki. )

  2. çok güzel bi şey olmuş cidden ama nasıl ne ile boyadınız şablon mu kullandınız çok düzgün olmuş tebrik ederim link açılmıyor sormak durumunda kaldım ::)

  3. harika olmuşlar, emeğinize sağlık. hem fikir, hem renkler hem de desenler çok zevkli. desenlere özellikle bayıldım, dekupaj mı yoksa el boyama mı?