Perşembe, Nisan 27, 2017
eskileri yenileme

eskileri yenileme

8

Torunun doğumunu beklerken gittigidiyorda bebek eşyalarına bakıyordum ki iyi bir markanın bebek arabasını gördüm.Fiyatı çok uygundu.Resimlerinde ısrarla döşemesinin eskiyen bölümünü gösteriliyordu.Hiç önemli değildi ben onu öyle bir döşerdim ki sahibi bile tanıyamazdı…nitekim öyle de olduöyküsü ve diğer resimleri buradayazının yorumlarını okumayı da unutmayın lütfen

8 YORUMLAR

  1. Canım harika:)ellerine sağlık ve Önder bey cokk haklıııı:)) Dogru kişinin eline geçtiğine nasılda memnun olmuştur.Bak bak doyamıyor insan yeni gibi olmuş yani gibisi fazla yeni bu yeni:))

  2. Amerikaya giderken bu araba da gitti.sözde ikiyıl kalacakları için de dönerken atarsın getirmezsin demiştim.Fakat bildiğin olaylar sonunda dönerken beraberimizde geldi .Bu da arabanın gezentisi …İtalyada doğup Türkiyeye gelip ordan 5 ay LA yapmak gene Türkiyeye dönüp hayatının sonunda muhtemelen Batıkent çöplüğüne düşmek….çooook acıklı çooook

  3. Nalancığım, gerçekten çok güzel değerlendirmişsin. Bence bu puset çöplüğe düşmeyi haketmiyor, sen onu gene yenileyip, değiştirip yeni bebeklere gönderirsin.

  4. canım çöplüğe sakın atma bunu mutlaka bunu kullanacak bir bebek bulunur civarda oyle cabuk buyuyor ki cocuklar herşey yeni hatta kullanılmadan kücülüyorlar. biz eskiden bizden buyuklerden küçülenleri giyerdik ablamdan bana benden kuzenlere hatta anne arkadaşından bizlere:)