Salı, Ekim 25, 2016
Etaminden bir dünya….

Etaminden bir dünya….

14

Arkadaşlar ben etamine bayılırım.Beni çok dinlendirir bir de boynum ağrımasa..Desen araştırırken bu arkadaşın sitesine denk geldim.Aman Allahım neler neler var.Şiddetle tavsiye ediyorum..

Site burda

14 YORUMLAR

  1. İstediğin desen olsun, bende bir arşiv var görsen çıldırırsın eminim. Ne deseni istiyorsun söyle, mail adresini ver göndereyim:)

  2. Olur isterim.Banuca bir şey sormak istiyorum bu etaminin bir programı varmış.Resimleri çarpı işine çeviren bir program.Bu konuda bir bilgin var mı..

  3. Bende isterim bu aralar değişik bir projem var :) yakında biterse yayınlayacağım anekzura valla öyle bir program varsa süper mutlaka haberim olsun şimdililik isteiğim şeyleri kendim excelde yapıyorum çok başarılı olmasamda :)

  4. bende çok severim etamin işlemeyi çok dinlendirir insanı resim yapar gibi. paylaşımınız için teşekkürler güzel desenler dediğiniz gibi. harikalar…

  5. Bende bayılıyorum işleme yapmaya ama Banucanın yanında amatörün amatörü….. oluyorum.Anekzura çok güzel desenler var kaydettim teşekkürler

  6. Etamin-kanaviçe sevenler PCStitch7 diye bir program kullanıyorum çarpı işi çıkartmak için. Linkten indirebilirsiniz, daha önce bende excell de yapıyordum ama zor oluyordu. Bu program çok kolaylıklar sağlıyor, ayrıca iplik renk seçimi ve kodlarınıda alabiliyorsunuz. Yalnız satın almadığınız müddetçe “save” edemiyorsunuz. Ben modeli çıkarttıktan sonra “print screen” edip “paint brush”a yapıştırıyorum, gereken kısmı kesip kaydediyorum.Örneklere gelince, karagöz-hacivat maalesef yok ama bu programla çıkartabilirsin.Bana tercih ettiğiniz çeşit-boyut vereceksiniz ki gönderebileyim, yoksa yüzlerce örneğim var, ya da buyrun gelin, birlikte seçelim:))

  7. Harikasın banucam ne diyeyim.Bende bu programı alsam diyordum.Save etmekten ziyade mesela bir resim var.Bunu ben pcstichte nasıl kopyalıycam.

  8. Umarım ingilizcen vardır… Programda file/import var oraya tıkla bilgisayardan yükleyeceksin, onun üzerinden renklri seçip tık tık tık kareliyorsun…

  9. Programı açınca zaten önüne yeni sayfa geliyor, deneye deneye çözersin sen bunu, o kadar zor değil, önce basit bir desenle başla ki silinirse üzülme:)