3 yorum gelmiş

 1. SaDeNem

  MERHABA

  COK GÜZEL BIR ÇALIŞMA OLMUŞ ELİNİZE SAĞLIK .. BENIMDE 2 YAŞINDA IKIZLERIM VAR… YAPILACAKLAR LİSTESİNE ALDIM BU KOLTUK ÇALIŞMASINI:) KISMETSE BENDE YAPACAGIM COCUKLARIMA..

  TEŞEKKÜRLER , SEVGİLER

 2. asiyealtinkaynak

  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SADENEM.ALLAH BAĞIŞLASIN ÇOK TATLI OLURLAR İKİZLER BİR O KADAR ZOR.ALLAH İKİSİNEDE SAĞLIKLI ,MUTLU, HUZURLU ÖMÜR NASİP ETSİN İNŞALLAH.YAPARKEN SORACAĞIN BİRŞEY OLURSA BURAYA YAZMAN YETERLİ.YARALI BİRŞEYLER PAYLAŞABİLDİYSEM NE MUTLU BANA.BİRKAÇ GÜN TATİLE ÇIKIYORUM.TEKNOLOJİDEN UZAK:)DÖNDÜĞÜMDE BURAYA VE TABİ BLOĞUMA YENİ ÇALIŞMALARIMI EKLEYECEĞİM.TAKİPTE KALIN.
  SEVGİLER

 3. asiyealtinkaynak

  BU ARADA GAYETTE DAYANIKLI OLDU SÖYLEMEK İSTERİM.OĞLUM ATLIYOR ZIPLIYOR ONUNLA YUVARLANIYOR ,YERİ GELİYOR KAYDIRAK NİYETİNE KULLANIYOR TERS ÇEVİRİP.AMA ASIL “ANNECİM KOLTUYUMU GETİLELLL MİSİN?”ÜRETMENİN ZEVKİ İŞTE ORDA ÇIKIYOR:)
  SEVGİLER

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...