Perşembe, Ekim 27, 2016
EVİMDEKİ YENİLİK

EVİMDEKİ YENİLİK

20

Uzun zamandır kullandığım koltuklarımda küçük bir farklılık olsun istedim.Desenli kumaş alıp minder kısımlarına kılıf diktim.Alt kısımlarına lastik geçirdim kaymasın diye.20 liralık bir maliyetle farklı bir görüntü oldu.Yaşadığım alanda yenilik istiyorum diyenler içinde paylaştım:))

20 YORUMLAR

  1. Çok değişik ve güzel olmuş. Bir türlü son şekli ve şemali veremediğim koltuklarım geldi aklıma. Resimlerini paylaştığınız için teşekkür ederim. Bende çiçekli yastık dikmiştim en son koltuklarıma. Hala son şekli oluşmadı Resimlerini koyayım birazdan siteye..

  2. Elinize sağlık çok güzel olmuş.Aynı kumaştan ben de arıyorum bulamadım yaa :) görünce çok şaşırdım :) Rica etsem nereden aldığınızı bana iletir misiniz ?

  3. Çok güzel olmuş,evde yapılan küçük dokunuşlar ne kadar da değiştiriveriyor havasını,kumaşın deseni de çok şık,ellerinize sağlık güle güle oturun üzerinde…

  4. gönüldenele çok güzel olmuş örtü.yabancı dikiş sitelerinde çok görüyorum bu çiçekli kumaşları.çok yakışıyorlar kır evi tarzı sanki.sende gerçekten çok düzgün dikmişsin.zaten işlerini bilince buda usta işi yani:))ellerine sağlık.

  5. Canım harika olmuş yaaa, Zaten koltuklar çok şık, bu cıvıl cıvıl desende daha bir hoşluk katmış, ellerine sağlık sevgili arkadaşım…

  6. çok güzel olmuş elinize sağlık, ben de çok seviyorum o alıp diktiğiniz desende kumaşı o yüzden bir kat daha beğendim. güle güle oturun.