Pazar, Mayıs 28, 2017
Fabien çekim ekibi: Çalışkan Bez Bebekler!

Fabien çekim ekibi: Çalışkan Bez Bebekler!

7

Seden’in moda çekimi için bir kaç tane Fabien yapmıştım, daha önce iki tanesini bloğumda paylaşmıştım ama tanıştırmaya fırsatım olmamıştı.. İşte onlardan ilki Jasmine, tasarımcımız:

Eğitimini tamamlamak için İtalya’ya giden Jasmine, orada çok ünlü modacılarla çalıştı. İlk defilesini 17 yaşında yaptı, şimdi dünyanın en ünlü isimleri onun kreasyonlarını giyebilmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Yorgun roadie Benny:)

Devamı buradaaa!

7 YORUMLAR

  1. Ah ben Jasmine’le yüz yüze tanışma şerefine nail oldum geçenlerde Galata House’da :) Geçtiğimiz günlerde blogunuza bakınca benzerliği farkettim, acaba onları da siz mi yaptınız demiştirm ama şimdi buradaki yazınızı görünce emin oldum. Fotoğrafları zaten güzel ama yakından çok çok daha güzel olduğunu söylemeden edemeyeceğim :) Ellerinize sağlık :)

  2. tasarım olarak güzel olabilir ama bu bebekler bana korkutucu geliyor hep . gece korku filmi izlemişsin evde tek başınasın etrafında bu bebekler var benim hayal gücü korkutucu olabilir :) bana şirin amigurumiler hitap ediyor galiba :D