Çarşamba, Ekim 26, 2016
Farklı Şekillerde Kullanabileceğiniz Boyunluk Modelleri

Farklı Şekillerde Kullanabileceğiniz Boyunluk Modelleri

17

Burada birbirinden değişik boyunluk modellerini bulabilirsiniz. Genel özellikleri ise bir modeli birçok şekilde kullanabilmeniz.

17 YORUMLAR

  1. Hepsi çok güzel ben de az önce bu tip boyunlukların olduğu bir sitenin linkini vermiştim Hemen bir tane örmek istiyorum

  2. Ya ben bir çanta öreyim dedim ama bir tarafını bitirdim küçük oldu diğer tarafa daha yeni başladım. Eşimde nine gibi oldun diyor öremiyorum :))

  3. nasıl yani? sibela sibella’nın kardeşi midir? değil midir? nedir? hoşgeldin o zaman ..tmm sadece isim -nick- benzerliği sanırım.

  4. doğrusun canım ya lila daha açık oluyordu, çok uykum geldi saçmalamaya başladım. Uykum var. 2 haftadır evimde misafir var. Biri geliyor diğeri gidiyor. Gelsinler ama ben yoruldum biraz ara lütfennnn

  5. Ya çok güzel, çok beğendim. Hadi ama aç şu tükkanı canım da bizde alalım çantalarımızı. Benim favorim hala iki yüzlü çantadır bilesin :)) Linkini ekleyim buraya da yeni üylerde görsün bu güzelliği ama o benim çantam ona göre.

  6. ilk baştakine renginden dolayı ve sondakinede boğazlı olduğu için bayıldım.bende böyle şeyler örmek istiyorummmm.bu sene kesin örgüyü öğrenecem…bu arada lilacsmell cesur çantana bayıldım.süper bişey….dükkanını nerde açıcaksın çok merak ettim.uğrarım ne güzel yakın olursa:)))

  7. Lilaccım öperim seni, çok incesin, çok mutlu oldum.Btugancım benim annemin ördüğü bir boyunluk vardı yıllar öncesinden kalan onun fotosunu bir çekeyim burada paylaşıcam düz örülerek yapılıyordu sanırıkm 3 değişik şekilde de kullanılıyordu. Bak ondan rahatça yapabilirsin.

  8. Sibela 1 yorum yazmış sadece üye olduğu tarihten başka bilgi de yoktu. Hani illere göre falan birşey yazsak diyecektim ama olmadı. Tekrar aramıza gelince soralım da karışıklığı önleyelim.