Cuma, Ekim 28, 2016

FAYANS BOYAMA

22

Banyoya döşettiğimiz fayansların bordürlerinden bir tane yedek saklamıştık.Kıyıda köşede beklemesin dedim.Boyadım.Ama verniklemedim.Olur da lazım olursa boyayı yıkar kullanırız.

22 YORUMLAR

  1. Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ama lazım olduğunda bunu yıkamak yerine hazır eline boyaları almışken banyodaki bordürleri de böyle boya derim :)

  2. beyaz haliyle banyoda bordür , renkli haliyle banyoda dekor tam benim dekor anlayışıma örnek. Mesela banyo aynasına çerceve. Sonracığıma desenin kalıp kağıdı ile banyo perdesine aktarılarak yada başka bir objede kullanılması. Deseni incelmiş halini düşündüm. Bir kerede şerit halinde kullandım bi yerde. Ayy tutma neduk abla beni banyonu dekore ediyorum. Hazır ve harika parçalarla parçalarla birde kolay oldu sorma.

  3. allah korusun ama hiç olmadık işler çıkabiliyo, benim bir yıllık sıfır tadilatlı banyonun bir duvarı binanın ana wc giderinin yenilenmesinin gerekmesiyle (eskimiş tıkanmıştı ) kırılmak zorunda kaldı. Allahtan vardı kenarda faynslar o yüzden saklamakta fayda var belli bir süre sonra aynı fayanslar piyasada kalmıyo