Cuma, Nisan 28, 2017
Ferman – safari kapı süsü

Ferman – safari kapı süsü

6

kapı süsü
Merhaba, gene safari gene safari kapı süsü. Bu sefer Ferman bebek için yaptım. Devamı için el emeği facebook albümlerime, pasaj dükkanıma ve bloguma göz atabilirsiniz. Bu modelde 5 adet safari figürü elde dikildi.

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

6 YORUMLAR

  1. mrb, buradaki ÜST KÖŞEDEKİ PROFİL yazımda blog linkimi, ürün resimlerinin anltımında FACEBOOK SAYFAMIN LİNKİNİ ve ayrıca mail adresimi vermiştim, bakın yukarıdaki resimli profilime, orada bilgiler var zira buradan sipariş veremezsiniz çünki burası satış değil, paylaşım sitesidir ;)