Fermuarlardan broş ve fermuar uçlarından kolye

-

fermuardan kolye modelleri
İnternette görüp de hayranlıkla baktığım, acaba yapabilir miyim diye tereddüt ettiğim ama niyet edip yapmaya başladığım zaman yapabildiğimi gördüğüm ve nihayetinde bitirdiğim broşlarım :) Ve aynı zamanda saç lastiğine takıp toka olarak kullandığım tokalarım :)

fermuardan broş
Eski bir çantamı atmamıştım lazım olur diye, nitekim de öyle oldu. Arkalarına yuvarlaklar kesip iyice sert dursun diye de sert pvc bir hediye paketinin kabından yine aynı şekilde yuvarlak kestim, iğneyi kumaşa geçirdikten sonra hepsini birbirine slikonla yapıştırdım..
Kalan fermuar uçlarından ne yaparım diye düşünürken kolye yapmak aklıma geldi, fermuarların uçlarına halka geçirdim kalın ipe taktım düğüm atarak sabitledim. Uçlarını ojeyle boyadım ve cila sürdüm, zarar görmesim diye.

fermuardan broş

fermuardan kolye modelleri

fermuardan kolye modelleri

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
pamuk sekeri

DERYA T.K ..el işlerini yapmayı da başkalarına fikir versin diye paylaşmayı da seven birisi olarak bende buradayım..hepimizin eline emeğine sağlık :)

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...