Figen Abla Seramik Fincanlara Bakarmısın.

-

Seramik bir şey görür görmez sitemizin herkese yetmeye çalışan güzel yorumlarıyla motive edici sözleriyle figen abla aklıma geliyor.İnanın kimse gönderdiğiniz yazıya yorum yapmasa da en az 1 yorum vardır.Oda Figen abladır.Teşekkürler Figen abla..

burda

16 yorum gelmiş

 1. cadikazani

  Hihi supermis bu:) Figen abla hakkindaki sozlerineyse ayneeen katiliyorum hatta diorum sen de olmasan kim yorum yazcak bize:) Sevgi ve selamlar ablacim (k)

 2. Tubya

  bir şey sorabilir miyim. hani şu tuttum dediklerimiz özelliği varya ben onu nasıl kullanacağımızı bilemedim. bu yazıyı tuttum demek için ne yapmak gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. acemihobici

  En üstte yazının başlığının yanında, altında tuttum yazan bir yıldız var, orayı tıklıyorsun tubya kardiş…Harika bir fincan, figen ablam yapsa da bir tane görsek. En büyük Figen ablammmmmmm……

 4. Figen abla

  sanki bunu ben yapmışım da,daha çamurum kurumadan bizim kedi gelmiş ucunu kemirmiş gibi :)))))yahu bununla çay-kahve içerken adamın dudakaları paralanır be..oldu olacak,bir de kenarlarına jilet taksaymışlar da tam psikopatça olsaymış :))))anekzuracığım bugün o kadar kötü bir gün geçirdim ki…bu paylaşımı görünce sayende çok güldüm..sağolasın :))))hemen şu anda,çekmecemde çamur var…yapıp ekleyebilirim siteye vallahi…. :)kızlar çoook sağolun o güzel sözleriniz için…valla ciddi ciddi kendimi hepinizin annesi zannediyorum ve o yüzden bu kadar çok seviyorum…beni de böyle kabul edin…evet evet..sanırım yeryüzündeki herkesi,özellikle de bayanları ben doğurdum :))))yerim ben hepiniziiii :))))504 Gateway Time-outnginx/0.6.32-The page you’re looking for wasn’t found.-503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.bıktık artık yaa :'((((

 5. Figen abla

  oy oyyyy hepinize ölürüm bennnnn :)))))sanki bunu ben yapmışım da,daha çamurum kurumadan bizim kedi gelmiş ucunu kemirmiş gibi :)))))yahu bununla çay-kahve içerken adamın dudakaları paralanır be..oldu olacak,bir de kenarlarına jilet taksaymışlar da tam psikopatça olsaymış :))))anekzuracığım bugün o kadar kötü bir gün geçirdim ki…bu paylaşımı görünce sayende çok güldüm..sağolasın :))))kızlar çoook sağolun o güzel sözleriniz için…valla ciddi ciddi kendimi hepinizin annesi zannediyorum ve o yüzden bu kadar çok seviyorum…beni de böyle kabul edin…evet evet..sanırım yeryüzündeki herkesi,özellikle de bayanları ben doğurdum :))))yerim ben hepiniziiii :))))çamurum var şu an…yapabilirim bunun bi benzerini…ama siteye iş de eklenmiyor bugün yaa :'(504 Gateway Time-outnginx/0.6.32-The page you’re looking for wasn’t found.-503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.bıktık artık yaa :'((((

 6. Figen abla

  504 Gateway Time-outnginx/0.6.32-The page you’re looking for wasn’t found.-503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.

 7. renklitasarimlar

  Heheeee:))))))))) Figen Abla, sitenin sana çektirdiği azap tastiklenmiş gibi olmuş bu yorumlarınla.:))))))))Hadi bir 503 Gateway Tiem-Out da benden…:))

 8. Figen abla

  artık pes ediyorum can…valla oturup oturup da bi yorumu gönderememek beni sinir hastası ediyor…pes artık…site düzelene kadar bi daha uğraşmayacağım :(((deyip deyip,gelip yine deniyorum yaa :))))))))))))))

 9. Tubya

  aaaa ben o yıldıza hiç dikkat etmemişim vallahi bak şimdi komik oldu, körleştim galiba. tamam tamam şimdi oldu. Teşekkür ederim.:-))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin