fikrim geldi

-
havlu  asksısı idi bir zamanlar..
havlu asksısı idi bir zamanlar..

Bu küçük yeşil kurbağa prensesini bekliyor… Prensesinin emrine amade olacak, her elini attığında ona hizmet edecek..Kulu kölesi olacak ..Kesin…Olmazsa onu atar yerine yenisini bulurum.. Neden mi?… Çünkü…… Bu şirin kurbağa , bebeğimin dolabına, çekmecesine kulp olarak hayatına devam edecek.. Henüz doğmamış kızıma gardrop aldım ama plastik gri çirkin kulpları vardı.. Bir kaç yerden yenileri için baktım ama ahşap olup el boyaması olanlar çok korkunç göründü gözüme.. polyester olanlar da bence dolap kulpu için pahalıydı… Benim de fikrim geldi..

kurbağa
kurbağa

sizce nasıl olur? yapışkanlı kısmına küçük ahşap malzeme koydum, oradan vidalanacak çekmecelere..eğlenceli olsun, her bir dolap farklı olsun istiyorum…Şimdilik sadece kurbağa ve yıldız bulabildim ama havlu askısına kıran girmedi ya…

kurbağa ve yıldız
kurbağa ve yıldız
kurbağa
kurbağa
havlu asacağından dolap kulpu
havlu asacağından dolap kulpu

10 yorum gelmiş

  1. hahahahayy hay aklınızla bin yaşayın bu süper olmuş ellerinize aklınıza sağlık vallaa…yıldızdan ziyade ben kurbağa taraftarıyım yalnız,çok şirin :)

  2. banuca, boyanacaklar :) henüz o ahşap parçalar delik bile değiller :) foto için uhuyla tutturuldular:) acilen ananeye gönderildiler.. torunun bunlardan istiyomuş diye siparişi verdik.. anane atölyesinden getiricek:)

  3. Doğru ya, becerikli bir anneanne vardı, anne kız maaşallah diyorum size, blogunuz var mı sizin, oradan da tanışsak:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin