Salı, Ekim 25, 2016

FILM KUPELER

24
cok kolay
cok kolay

Bu kupeleri, rontgen filminden yaptim arkadaslar.Biraz akrilik boya,biraz parmak yaldiz,minicik bir boncuk (fotografta biraz buyuk gorunuyor ama,sadece pirildayacak kadar minik aslinda) ve bir kupe ignesi.

24 YORUMLAR

  1. ben de çok beğendim.nereden aklına geldi .kıyaslamak için resmi çekerken yanına 1lira ,kibrit vb birşey koyarsan büyüklüğü daha net anlaşılır

  2. hepinize cok teşekkür ederim arkadaşlarim,valla nereden aklıma geldi bilmiyorum.başka bir şeyler çalışırken,filmi rulo falan yaparak duzgun durmasini sağlıyordum.boya bulaşinca devami geldi :)haklısın nalancim,orantılamak için başka bir obje ile de fotoğrafıni çekeyim.bilezik te iyi fikir nedukcum,sanirim deri kapama ile hallolabilir.yalniz bileziklerde benim sorunum ,ortalama bir uzunluk tutturamamak.bir de boyle esnek olmayan materyal ile çalışınca zorlanıyorum.

  3. çok teşekkür ederim cadıkazanı,ne yazıkki yapmayı seven,ama kullanamayanlardanım.(metal alerjim var) kurdele de iyi fikirmiş :)

  4. süpppppppppppppppppppeeeeeer! tek kelimeyle süper bir fikir sizi tebrik ederim esinsel….Ama röntgen filmlerini saklamanın daha sonraki muayenelerde gelişimi görmek adına ne denli önemli bir unsur olduğunuda hatırlamakta fayda var…

  5. esinsel cim muhteşemsin. nasılda aklına böyle ilginç ve süper fikirler geliyor canım arkadaşım.ellerine sağlık.huzurlukedi haklısın belki ama ,bunu herhalde fotoğraf negatiflerinden de yapabiliriz değil mi esinselcim ?

  6. güzel yorumlariniz için, çoook teşekkür ederim arkadaşlarim,sizler böyle yüreklendirince,daha da yapasım geldi :)sevgili huzurlukedi,filmleri saklamak konusuna, aynen katilıyorum.bu filmler, tedavi süreci tamamlanmış bir düşme hikayesine ait ve tamamen kırık-çıkık varmı, araştırması için di.o yüzden kesmekte sakınca görmedim.semyılcim,foto negatiflerinden de olur herhalde,hemde daha orijinal olur,bak fikirden fikir çıkıyor ne guzel:)denemek lazım.dijital makinalar, onlari da neredeyse yok etti,korkarim yakinda çok kıymetli olacaklar :)lilacım,çantalar nasıl gidiyor?kimbilir ne güzel şeyler yapmışsındir.hepinize çooook bi sevgimle :)