53 yorum gelmiş

  1. Pahalı bi mağazada aynılarını gördüm kimbilir kaç paraydı. Yanımdaki arkadaşım da bunu ilkokulda yaptırıyolardı bize dedi. Böyle çelişkili bi durum yani:)

  2. ikinizide görmek istersim nasıl giyiniyorsunuz::)) beğendiğiniz bişey görmek çok zor.hele alya dörtdörtluk olmalısın canımcım :))

  3. ı ıh komşumuz yok zaten, pazara hhiç gitmeyiz, marketede eşimle gideriz. eşim istemiyor korkmuyom ben eskiden herrrrrşeyi halleden biriydimm amma işte:D

  4. çalışınca okulada otobüsle filan giden biri olarak alışmışım demek bide istanbulda olsanız anca camdan bakcan demek kız

  5. burdada camdan bakıyorum:D ya kayınvalidem gille filan çıkıyorumda bizim ev konyanın az kenarında tenha bi yer istemiyo işte ne edek bizimkide böle:)

  6. benimde eşim eskiden bırakmazdı bir yere çıkım şimdi yaş ilerledi o çık diyor ben çıkmıyorum 15 yıldır hep böyle yaşadım belli bir zamn sonra ister istemez alışkanlık oluyor. bu seferde çıkasım yok.:(malesef.

  7. ben çok sosyetik kadınımdır.hep siyah giyerim dışarıda.çok makyaj yaparım.çok altın takarım.marka çanta kullanırım.acayip tarzım var.yürüyen kuyumcu dükkanı gibi dolaşırım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin