Cumartesi, Ekim 22, 2016
Fimo hamuru ve şirin inek

Fimo hamuru ve şirin inek

13

fimo
Pek sevgili kuzenim, özel siparişim üzerine bana bu yenilesi ineği yaptı fimo hamurundan, bardak altlığı olarak. Ofiste masamın üstünde duruyor dekoratif amaçlı, kıyamıyorum üstüne bardak koymaya : )

13 YORUMLAR

 1. Harika olmuş, çok sevimli, eline sağlık kuzeninizin ^^ Böyle pörtlek bardak altlıklarından etsy’de görmüştüm vaktiyle, ben de kendime, eşe dosta yaptım öyle pörtlek kediler, köpekler, inekler filan. Çok eğlenceli oluyor sabah uykulu, yamuk gözlerle kendileriyle karşı karşıya gelmesi, insanın gününü aydınlatıyor resmen :) Güle güle kullanın siz de ^^

 2. hemen karşımdaki masada durduğu için samimiyiz kendisiyle :) hakikaten çok şirin. hakikaten kayıp düşmüş gibiymiş, doğru gerçekten.

  kilpi, kim bilir ne harikalar çıkarmışsınızdır…

 3. pörtlek göz olmuş çooook şirin ellerine sağlık kuzeninizin :) hımmm ofiste mi bu…. hııı iyi….. sergi günü de oralarda olur inşallah :)

 4. ilettim harika mesajlarınızı çok hoşuna gitti, “ay ben daha da yapayım bari bunlardan” diyerek havaya da girdi hemen : )
  suslukeceler; herhangi bir blogu yok, çok hevesli elişlerine aslında ama internetle arası yok pek. denk geldikçe ben çekip yayınlıyorum.
  yagmuryurek; hiç şüpheniz olmasın, o da burada olacak : )

 5. sabahtan beri düşünüyorum; “neden bir insan pazilmiş bir inek sipariş eder, neden limonlu kek değil de pestili çıkmış inek? hangi ruh halinin arzusudur acaba? böööle insanlarla otobüste dolmuşta aynı ortamlarda geziyorum yaa (lafın gelişi ööle yazdım en son ne zaman bindiğimi unuttum o şeylere)

 6. ahahahha ilahi! yok aslında durup dururken “ay bana pestili çıkmış bir inek bardak altlığı yap” diyivermedim tabii. İpek (kuzenim) birkaç örnek bulmuş internetten acaba ne yapsam diye araştırırken, ben de bunu görüp çok sevimli bulup, kendime sipariş ettim. hikayenin gerçek halini öğrenince benimle ilgili tedirginliğin azalmıştır umarım azıcık da olsa saatonkiciim: ))