Fimo hamuru ve şirin inek

-

fimo
Pek sevgili kuzenim, özel siparişim üzerine bana bu yenilesi ineği yaptı fimo hamurundan, bardak altlığı olarak. Ofiste masamın üstünde duruyor dekoratif amaçlı, kıyamıyorum üstüne bardak koymaya : )

13 yorum gelmiş

 1. kilpi

  Harika olmuş, çok sevimli, eline sağlık kuzeninizin ^^ Böyle pörtlek bardak altlıklarından etsy’de görmüştüm vaktiyle, ben de kendime, eşe dosta yaptım öyle pörtlek kediler, köpekler, inekler filan. Çok eğlenceli oluyor sabah uykulu, yamuk gözlerle kendileriyle karşı karşıya gelmesi, insanın gününü aydınlatıyor resmen :) Güle güle kullanın siz de ^^

 2. shane

  hemen karşımdaki masada durduğu için samimiyiz kendisiyle :) hakikaten çok şirin. hakikaten kayıp düşmüş gibiymiş, doğru gerçekten.

  kilpi, kim bilir ne harikalar çıkarmışsınızdır…

 3. tugbacanyurt

  çok güldümm:))bu sempatik ineğe,bardağı üzerine koyduğunuzda tamda bardağın altında kalmış imajına uygun bir ifadesi var:))

 4. yagmuryurek

  pörtlek göz olmuş çooook şirin ellerine sağlık kuzeninizin :) hımmm ofiste mi bu…. hııı iyi….. sergi günü de oralarda olur inşallah :)

 5. cherry blossom girl

  ilettim harika mesajlarınızı çok hoşuna gitti, “ay ben daha da yapayım bari bunlardan” diyerek havaya da girdi hemen : )
  suslukeceler; herhangi bir blogu yok, çok hevesli elişlerine aslında ama internetle arası yok pek. denk geldikçe ben çekip yayınlıyorum.
  yagmuryurek; hiç şüpheniz olmasın, o da burada olacak : )

 6. saatoniki

  sabahtan beri düşünüyorum; “neden bir insan pazilmiş bir inek sipariş eder, neden limonlu kek değil de pestili çıkmış inek? hangi ruh halinin arzusudur acaba? böööle insanlarla otobüste dolmuşta aynı ortamlarda geziyorum yaa (lafın gelişi ööle yazdım en son ne zaman bindiğimi unuttum o şeylere)

 7. cherry blossom girl

  ahahahha ilahi! yok aslında durup dururken “ay bana pestili çıkmış bir inek bardak altlığı yap” diyivermedim tabii. İpek (kuzenim) birkaç örnek bulmuş internetten acaba ne yapsam diye araştırırken, ben de bunu görüp çok sevimli bulup, kendime sipariş ettim. hikayenin gerçek halini öğrenince benimle ilgili tedirginliğin azalmıştır umarım azıcık da olsa saatonkiciim: ))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn