Fimodan yılbaşı kedili küpeler

-

küpe modelleri
Adettendir ya tanışmak, bugun ilk günüm aranızda. Yavaş yavaş sizleri tanımak ve yarattığınız harikalara göz atmak adına slalom yapıyorum profilleriniz arasında! Geri dönüşüm projeleri, kendin yap çalışmaları, el işleri, nakışlar… Harika bir dünya kurulmuş burada hatta dokunmuş ilmek ilmek tam anlamıyla! Emeklerinize sağlık.

Ben sizleri tanıyınca elbet kendimi de tanıtmam icap eder. Bebek hemşiresiyim. Yeni evliyim. Bir köpeğimiz, bir kedimiz, bir kuşumuz ve bir akvaryumda 6 adet minik balığımız, balkonda sardunyalarımız, camda menekşelerimiz ile minik bir evimiz var.

Her zaman bir şeyleri birleştirip başka bir şeyler ortaya çıkarmayı ya da istediğim şeyi bulamazsam tasarlamayı seçtim! Ama profesyonel anlamda kendin yap akımı ile tanışmam itibariyle daha fazla önemsiyorum artık bu tarz projeleri. Bununla birlikte tasarlamaya üretmeye başladım bile. Üretebilen taraf olmanın tadı paha biçilemez. İlk paylaşımın polimer kil (fimo hamuru) ile yaptığım minik kedili yılbaşı küpeleri.

Bu zevki aranızda daha fazla tadacağım ve sizlerin de yaptıklarıyla gurur duyup bir kez daha üretimin gücünü hissedeceğime inanıyorum! Hoşbuldum!

Eşim ve ben ve dapii

Eşim ve ben ve Dapii

4 yorum gelmiş

  1. Bende burada çok eski sayılmam ama bu kadar emekle yazılmış güzel bir yazıya yanıt vermeden geçmek ne mümkün :) Hoşgeldin… Ayrıca fimo küpeler çok şık olmuşlar. Bende fimo hamurları aldım bekletiyorum. Fırsat bulabilirsem bende bişeyler yapmak istiyorum. Sevgiler…

  2. çok teşekkürler :) çok uzun bir süre olmadı polimer kille uğraşmaya başlayalı ama şunu söyleyebilirim her biri ayrı bir dünyanın kapısını açıyor üretilenlerin. yaptıkça yapasınız gelecek :) sevgiyle

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Evimi kocami çocuklarimi, onları yaşamayı, sevmeyi sevilmeyi seviyorum!!! Tasarlamayı hayata geçirmeyi düşünmeyi ölümsüzleştirmeyi de üstelik!