Salı, Mayıs 23, 2017
Fiyon detaylı mavi tül etek

Fiyon detaylı mavi tül etek

0

fiyonk-detayli-mavi-tullu-etek
Turkuaz mavisi en huzur veren, rahatlatan renklerden biri kesinlikle. Özellikle denizi hatırlattığı için daha da çok seviyorum.
Korsaj bölümünde kullanmış olduğum esnek bel lastiği ile yine aynı tonlarda ama lacivert minik puantiye desenli, pamuk-polyester karşımı likralı bir kumaştan ürettim bu eteği. İki kat saks mavisi tül ile romantik bir hava kattım.

fiyonk-detayli-mavi-tullu-etek-
Eteğin sadece ön bölümünü lacivert grogren kurdeleden üretilmiş beş adet fiyonk ile hareketlendirdim ve cici bir hava verdim. Fiyonkları kullanmak istemeyen olursa dikili olduğu yerlerden çıkararak daha sade bir hale getirebilir.

fiyonk-detayli-mavi-tullu-etek-2
Eteğin arka bölümünde fiyonk detayı kullanmadım çünkü oturulduğunda fiyonklar bacakların arka tarafında rahatsız bir his yaratabilirdi. Bu yüzden,süslemeleri sadece ön etek ucunda kullanmayı tercih ettim. Sol yandan fermuarlı olarak tasarladım.

fiyonk-detayli-mavi-tullu-etek-4
Basic atletler ve ya düz renk gömlekler ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bloguma tıklayın! :)

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: