Perşembe, Mart 30, 2017
Fiyonklu, incili, beyaz dantel nikah eldiveni

Fiyonklu, incili, beyaz dantel nikah eldiveni

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

dantel nikah eldiveni

Gelinler için bilek bölümü beyaz dantel ile süslü, beyaz saten kurdeleden bir fiyonk ve inci düğme aplikeli, beyaz dantelden nikah eldiveni.

dantel nikah eldiveni

Her ele uyan bir eldiven.

Beril Öke Gülen tasarımı olarak “paper faces” markasına aittir.

Özellikle nostalji tutkunlarına hitap ettiği kesin olan, tek bir tane tasarlanmış bir eldiven.

dantel nikah eldiveni

Detaylar için beyaz dantel gelin eldiveninden edinmek ve bu ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz; blogumu ziyaret edebilirsiniz.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: