Focus too close

-

Minik bir deneyim… Her şey o kadar küçük ki. Minyatür çalışmalarımın öyküsü ve detaylı resimleri blogumda.

Focus too close – Ayrıntılı resimleri ”Minyatür Çalışması-7654321”da.

10 yorum gelmiş

 1. mavisofra

  aa ben bunu neden görmedim ki fiamma abla hemen terzi atölyene bakıyorum burdan harika görünüyor birde içeri girip sipariş vereryim:))

 2. fiamma1

  Yayına girdi mi acaba diye bakarken dünden beri yayındaymış:))Noblesseciğim,Sevgili Asterias, Adadenizim,Okuyancığım, teşekkür ederim.Mavişim ilk müşterim sen olacaksın galiba, burası terzi atölyesi değil benim hayali dikiş odam. Komşu kızı olarak sana ne istersen dikerim seve seve canım:))

 3. alanay

  müthiş olmuş.nasılda seviyorum ama asla yapamayacağım işlerden nasıl bir sabırdır bu.süper.ellerinize sağlık..

 4. fiamma1

  Alanaycığım denemeden bilemezsin, ben de bir zamanlar en son yapacağım iş derdim, merakım da yoktu üstelik ama birden böylesi bir yolculuğa çıkmak ve kendi deneyimimi yaşamak istedim ve denedim, acaip zevkli. 2.ye başladım bile:) Hadi sıra sen de:)Dear Khadija, thank youuuu very much. Love from Turkey:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

Kış odası – fimodan minyatür örnekleri

| | 25 Yorum

Merhaba, minyatürüm tam bir kış gününü anlatsın istedim, dışarıda yağan kar, sıcacık soba, fokurdayan çaydanlık, nefis kestaneler, soba başından ayrılmayan uykucu kedi, karı izleyen küçük kız ve örgüsüyle meşgul ninesi....

Kibrit çöplerinden el arabası maketi

| | 10 Yorum

Kibritten yapılan minyatür maketlere hepimiz aşinayızdır. Genellikle kibritten bina maketleri yapılır. Ben biblo mahiyetinde bir şeyler yapıp, sizlerle paylaşmak istedim. Malzemeler: Birkaç kutu kibrit (aslında bir kutu yeter fakat kibritlerin...