Fotoğraf çekimlerinde kullanılan 12 aylık zıbın seti

-


Fotoğraf çekimlerinde kullanılan 12 aylık zıbın setini yaplaşmak istedim bugün sizlerle. Bebeklerinin aylık gelişimini kaydetmek isteyen ebeveynler için daha iyi bir fikir olamazdı diye düşünüyorum. Her ay bebeğinizi bu zıbınlarla fotoğraflayarak ilerisi için çok tatlı bir anı serisi hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde bebeğinizin aslında ne kadar çabuk büyüdüğünü, nasıl saçlarının çıktığını, yüzünün şekillendiğini de daha net göreceksiniz :)
Biz bu ürünü çok beğenerek stoklarımıza dahil ettik. Farklı modellerimiz de mevcuttur. Kız ve erkek bebekler için farklı renklerde ya da başka figürlerle de hazırlanabilir tabii bu 12 aylık zıbın seti. Umarım bebeğinin her ayını kaydetmek isteyen ebeveynler için bir fikir oluşturabilmişizdir.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar olarak sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar