Fransız dantelli anne kız mevlüt seti

-


Herkese merhaba. Bu çalışmamda çok şık bir anne kız mevlüt seti paylaşmak istedim sizlerle.

Özel tasarım olan setimiz 1. kalite pembe fransız dantel dikilerek hazırlanmıştır.

Bebek için hazırlanan battaniyenin 4 köşesine de fransız dantel dikildi. Elbisemizin etek uçlarında da aynı dantellerden kullanıldı. Elbisenin arka kısmında büyük bir fiyonk var. Bu fiyonklardan bebeğin ayakkabısına, saç bandına ve battaniyesine de kullanıldım.

Bebek ürünlerinde kullanılan fransız dantelin aynısından anne için baş örtüsü de dikildi.

Anne kız bir örnek kombin giyinmek isteyenler için çok şık bir set oldu.

Anne Bebek Mevlüt Seti İçeriği;

Bebek Mevlüt Elbisesi
Bebek Saç Bandı
Bebek Ayakkabı
Bebek Badi
Bebek Çorap
Bebek Battaniyesi
Anne Baş Örtüsü

Toplamda 7 Parçadır. Bu Parçaları isteğe göre arttırmak mümkündür. Bebek 40 mevlüdünde anneler için güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum.

Diğer ürünler için oykulutasarımlar sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler…

Bir cevap yazın

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar