Salı, Ekim 25, 2016

freebag

8

Başka bir çantamın kapak kısmı alınıp yeni bir bel çantası oldu.Malzemeler:eski bir çantanın kapağı,eski başka bir çantanın sapı,eski kotların düğmeleri,eski kotun marka kağıdı,bir salopet aparatı,koltukçu ipi,japonun uhusu

8 YORUMLAR

  1. malzeme anlatımına dikkat yalnız koltukçu ipi…… japonun uhusu……… hehehh vallahi alemsin sen ablacım yavvv :))Güzel olmuş tuttum :)

  2. Özhakikimelanj ablacım süper bir fikrim var sen terliği hazırla ben kaçmaya başlıyorum :D Bir dahaki freebag’de çanta sapı yerine mezura kullanalım :P:P:P Bir de salopet ne demek :S Tdk’ya bakmaya üşeniyorum şimdi :( Güncelleme: TDK zaten salopet diye bir sözcüğü muhattabına almıyormuş :D Tulum demek sanırım. Bahçıvan tulumu… Google Görseller öyle gösterdi bana :)

  3. Başka bir çantanın kapağı idi bu parça hani zarf çantalar gibi.Çanta epey eskidi ama bu parça iyi durumdaydı.Kapak kalın olsun diye iki kattan yapmışlardı.Söküp tersinden tekrar diktim,ağız kısmına çıtçıt koydum.Arkasına kesik atıp sapı geçirdim.Sapın kitleme mekanizması kot düğmelerine geçen salopet aparatı.Resimdeki gibi onları da monte ettim.uffffff yapmak daha kolay anlatmaktan:))