Friendship bilekliğim

-

Friendship Bilekliği
Bu bileklik yüzünden başıma neler geldi neler. Neredeyse okulda bütün kızlara ve bütün bayan öğretmenlere yapmak zorundayım. Nereden dedim kendim yaptım diye! İnce olanın yapılışı kolay ama V şeklinde olanı herkes az çok biliyordur ör ör bitmiyor. Neyse artık başa gelen çekilir burada size yakınmayayım :) Sonbahar’dan mı ne bu sıra bir turuncu-kahverengi düşkünlüğüm var. Her şeyde bir kahverengi turuncu mutlaka oluyor. Artık fotoğraflara geçeyim. Bedia size okul teması eşliğinde friendship bilekliklerini gururla sunar:

Friendship Bilekliği

4 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    bu bileklikler çok moda gören ister tabii :) Bediaa ,yandın şimdi marifet üyeleri de ister ,arkana bakmadan kaç bence burası okuldan daha kalabalık söyliyem :) güzel olmuş ellerine sağlık! neon renklerden de yap ama okula götürme ondan da isterler ya da parasıyla yap :)

  2. uykucusirin

    Ben de çok seviyorum bu bileklikleri, hatta geçen yıl yapmayı denemiş ama yapamamış biri olarak sizi tebrik ediyorum, ellerinize sağlık :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Bediaaa

Hepinize merhabaaa.. Öncelikle 14 yaşındayım. Ailemi,arkadaşlarımı ve hayatımı çok seviyorum.(Şu sınavlar olmasa daha iyi ama. :D ) Hemen hemen iki yıldır yenileme,geridönüşüm ve yeni şeyler üretme çabası içindeyim. Hep takip ettiğim Sitedir 10 marifet. Umarım becerebilirim ne diyeyim :)

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...