Perşembe, Ekim 27, 2016
Friendship bilekliklerine yeni bir yorum daha

Friendship bilekliklerine yeni bir yorum daha

7

bileklik
Bileklikleri seviyorum. Biliyorum siz de seviyorsunuz :) Yeni bileklikleri paylaşmak isterim! Bu çalışmamda, önceki bilekliklerden farklı olarak sağ ve sol kenarlarına gümüş ve altın kaplama, kumlama desenli metal boncuklar diktim.

bileklik

bileklik

bileklik
Umarım benim tasarlarken duyduğum keyfi sizler de bakarken hissedebilirsiniz…

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

7 YORUMLAR

  1. muhteşem bileklikler , böyle güzel sunulur her zaman ki gibi hayran oldum :) renk armonisi resmen bir de ben böyle güzel sunabilsem yaptıklarımı :( ellerine sağlık gliatasarım :)

  2. sadece haftasonuna kalmış bilekliklerin :) sana bundan sonra bilekliklerin efendisi diyorum evladım :)
    ortadaki taşlar beni cezbetmese de onun dışında renkler ve kenar boncuklar beni benden aldı…..
    saygıyla bilekliklerin efendisi :)

  3. Sevgili yagmuryurek, sizin bu yorumlarınız beni hep neşelendiriyor :)
    Çok teşekkür ederim. Bilekliklerin efendisi sıfatı da beni benden aldı… Bu güzel yakıştırmanıza layık olmaya çalışacağım efendim ;)