fular kolyelerim; sonunda :)

-

Selamlar… Hazır takılar için boncukları yaymışken fularları süslemeden kalkmıyım dedim.. Zaten bir süredir planladığım bir şeydi bu zamana kısmetmiş… :) Kapattım kendimi odama, aldım fularları, oturdum boncukların önüne… ve işte sonuçlar.. Azcık böbürleneyim izninizle; ilk denemem için güzel şeyler çıkardım… Büyük otorite kardeşim beğendi :) :) hep yanımda olan biricik arkadaşım da beğendi.. Sizler de beğenirseniz devam edeceğim bu işe :) ee sizce nasıllar?

canım hocam'a hediyedir bu...
canım hocam’a hediyedir bu…

arkadaşım beğendi, artık onun..
arkadaşım beğendi, artık onun..

diğerleri için bloğuma bekliyorum :)

22 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  hepsi guzel ve şık olmuş ellerine sağlık sevgili dilevser..keşke manken boynunda duruşunu görebilseydik…

 2. sybella

  Ellerine sağlık dilevsercim, hepsi de ayrı ayrı çok güzeller ama 3. daha da hoşmuş… Ben de boyunda görmek isterdim bu arada…

 3. dilevser

  :) çok teşekkür ederim hepinize… fiammai pinkly ve sybella mankenin ben olmamı kabul ederseniz çeker çekmez eklerim fotoları.. beğenmeniz çok mutlu etti beni… :)beyaz kelebek canım teşekkürler :)

 4. pinkly

  dilevser diyor ki;:) fiammai pinkly ve sybella mankenin ben olmamı kabul ederseniz çeker çekmez eklerim fotoları..

  Neden olmasın :)

 5. dilevser

  belinda, pinkly çok teşekkürler.. yarın gündüz gözüyle çekeceğim foto :)noblesse canım sağol… pek fırsat bulamıyordum bir şeyler yapmaya.. ama az da olsa yapmaya devam edeceğim artık.. sağol canım benim…cabam, teşekkür ederim :)

 6. adadenizi

  çok hş olmuş bunlar. Ben daha elime almadım o gün aldıklarımızı. Hep özeniyorum boncuklara alıyorum seninle bekliyor bir kenarda beni

 7. dilevser

  adadenizi sağol canım… eline alsan bırakamıycan ama :)mutluca, ben teşekkür ederim ama fikir benim değil çok daha profesyonel yapanlar var yine de sağol :)yamalı bohça canım teşekkür ederim çok mutlu oldum :) yapıcam daha iyice hevesleniyorum bu yorumlardan sonra..farfin çok teekkürle beğenmeniz o kadar önemliki benim için :)

 8. dilevser

  İnsanın kendi resmini çekmesi kadar zor bir şey yokmuş :)Fular kullanmayı çok sevsem de bağlamayı pek beceremem doladım çektim o yüzden.. yani ben böyle kullanıyorum.. Umarım duruşunu da beğenirsiniz.. hatta bağlama konusunda fikirlerinizi bekliyorum :)

 9. YellowAlien

  aa çekmişsin fotoğrafları :) ne hoş durmuşlar, tekrar ellerine sağlık, bizi kırmayıp fotoğrafladığın için de ayrıca teşekkür ederim :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...