Fuşya pembe çiçekli lohusa tacı

-

fusya-pembe-cicekli-gelin-taci-modelleri
Merhaba arkadaşlar. Bu kez yeni bir çalışma ile karşınızdayım. Kız bebek bekleyen bir annemiz için hazırlandı. Burada çiçek renkleri olarak fuşya pembe tonları tercih edildi. Bu tarz saç aksesuarları son dönemlerde fotoğraf çekimlerinde oldukça talep görüyor.
Büyük boy çiçeklerimiz ile halka tacımızı kapladık ve çiçeklerin aralarına tomurcuklarımızı da ekledik. Modelimiz isteğe göre erkek bebek bekleyen annelerimiz için mavi tonlarında da hazırlanabilir veya anne kız set olarak.
Baby Shower, mevlüt, hamile fotoğraf çekimi gibi özel günlerinizde kullanılmak üzere tasarlanan modelimiz anne taç ve bebek saç bandı olarak da tasarlanabilir. Yani sadece tercihinize kalmış :) Çünkü bu çiçekleri nereye koyarsanız koyun oraya yakışır. Ben renklerine bayıldım.. Ya siz?

Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar