Çarşamba, Ekim 26, 2016
Galvaniz Saksı

Galvaniz Saksı

23

Atılmaya yüz tutmuş galvaniz saksılarımın son hali :) Devamı

23 YORUMLAR

  1. Arkadaşlara tamamen katılıyorum,harika ötesi olmuşlar,ellerinize sağlık,bir de bir şeyler sormak istiyorum,bu güzel peçeteleri nereden temin ediyorsunuz ve bu uygulama bildiğimiz plastik saksılara uygulanabilir mi? acaba.

  2. ay çok sağolun arkadaşlar beğendiğinize sevindim. Çünkü ben yaparkende çok severek yaptım :)aheng, peçeteleri Tepe Homedan alıyorum. aslında peçete olanlar biraz pahalı. Hemen hemen her desenin kağıt mendil olarak satılanları var ben onlardan aldım. Böylece bir paket peçete alacağıma 7-8 çetit mendilim oldu :)Plastik saksı uygulamasına gelince ben denemedim. nasıl bir sonuç verir bilemem. ama denemekte yarar var

  3. Ahengciğim ben plastik üzerine denedim, hiçbir sorun çıkmıyor, kaliteli bir peçete tutkalıyla gönül rahatlığıyla her istediğin yüzeye uygulayabilirsin…

  4. lolipu çok teşekkür ederim bilgi için,Tepe Home’a sık giderim belki de karşılaşmışızdır…kriizantemcim teşekkür ederim canım,güzel bir peçete bulup hemen uygulayacağım:)

  5. Çok şık görünüyorlar.İçine yeni çiçeklerinizi plastik saksıları ile yerleştirebilirsiniz.Böylece boyamalarınız da bozulmamış olur.