23 yorum gelmiş

 1. aheng

  Arkadaşlara tamamen katılıyorum,harika ötesi olmuşlar,ellerinize sağlık,bir de bir şeyler sormak istiyorum,bu güzel peçeteleri nereden temin ediyorsunuz ve bu uygulama bildiğimiz plastik saksılara uygulanabilir mi? acaba.

 2. lolipu

  ay çok sağolun arkadaşlar beğendiğinize sevindim. Çünkü ben yaparkende çok severek yaptım :)aheng, peçeteleri Tepe Homedan alıyorum. aslında peçete olanlar biraz pahalı. Hemen hemen her desenin kağıt mendil olarak satılanları var ben onlardan aldım. Böylece bir paket peçete alacağıma 7-8 çetit mendilim oldu :)Plastik saksı uygulamasına gelince ben denemedim. nasıl bir sonuç verir bilemem. ama denemekte yarar var

 3. elinize sağlık süper bi fikir benimde var böle saksılarım bu fikri değerlendiricem tşkrlr

 4. kriizantem

  Ahengciğim ben plastik üzerine denedim, hiçbir sorun çıkmıyor, kaliteli bir peçete tutkalıyla gönül rahatlığıyla her istediğin yüzeye uygulayabilirsin…

 5. BeyazKKelebek

  Valla ne desem ki , çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Bu peçeteler olduğu sürece oooo daha neler olur neler :)Sevgilerimle.

 6. aheng

  lolipu çok teşekkür ederim bilgi için,Tepe Home’a sık giderim belki de karşılaşmışızdır…kriizantemcim teşekkür ederim canım,güzel bir peçete bulup hemen uygulayacağım:)

 7. mtnaz11

  Çok şık görünüyorlar.İçine yeni çiçeklerinizi plastik saksıları ile yerleştirebilirsiniz.Böylece boyamalarınız da bozulmamış olur.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn