Cuma, Ekim 21, 2016
Gamy’den nazarlık, traditional evil eye

Gamy’den nazarlık, traditional evil eye

11
Geleneksel nazarlık - traditional evil eye
Geleneksel nazarlık – traditional evil eye

Ben yaptım böyle oldu :) Nazarlıksız olmaz, her eve her yere gerekli. Gördüğünüz nazarlığı polimer kilden yaptım. Peace sign – barış işaretini de polimer kilden yapıp geleneksel nazarlık motifimizle birleştirdim. Etrafına tel sardım -sesiciim bunu da senden öğrendim- halka çelikli yerlerden ister duvara asılabilir, ister ofisteki masanıza ayaklık kullanarak kullanabilirsiniz. Bunların çeşitlerini ileriki günlerde sizlerde gene paylaşacağım…

FB sayfam

Geleneksel nazarlık - traditional evil eye
Geleneksel nazarlık – traditional evil eye
Paylaş
Gamy
Polimer kille oynamaktan keyif alıyorum. Elime geçen her ne olursa kendimden bir şeyler katmayı seviyorum. Gelin hep beraber rengarenk olalım. Fikrim geldi haydi uygulayalım :)

11 YORUMLAR

  1. GAMY HOŞ GELMİŞSİN GELDİĞİN GİBİ POLİMER KİLLERLE EKRAN RENKLENMİŞ ZEMİNDE GRİ POLİMERKİL GALİBA ÖYLE HIIMM NEFİS.

  2. muhteşem!önceki yazılarınızdan sizi tanıyorum.Polimer kil ustasının dönmesi süper birşey.Yapamasamda izlemek çok zevkli olacak.

  3. Noblesse, teşekkür ederim, hatırlanmak çok güzel.Neslişim senin fimo aşkın ne oldu?farfin, size de çok teşekkürlersaat12 gene ukelanın önde liderliğine hakimsin, düşür artık şu ibiğini, bahane yok o yok bu yok…Figen abla, size de çok teşekkür ederim…

  4. Ben buna yorum yazmıştım ama yollayamamıştım, ne yazdığımı unuttum ama çok beğenmiştim. Bir de 12 ye birşeyler demiştim. İçinde şımarık ve ukala kelimeleri geçiyordu.Önümüzdeki yaz keçeleri bırakıp fimolarımla oynamak niyetindeydim ama her hafta keçe siparişi veriyorum, nasıl olacak bilemiyorum.