Perşembe, Nisan 27, 2017
Gazeteleri geri dönüşümleyin

Gazeteleri geri dönüşümleyin

4

Gazetelerle sonbahar süsleri yapılmış çok da başarılı olunmuş. Linkte yapım aşamalarını da bulacaksınız. Burada ise yine gazete kağıtları ile parti süslemeleri var. Tam da bunu ararken böyle ucuz yollusunu bulmak beni çok sevindirdi.

4 YORUMLAR

  1. Gazetenin yazılarını kapatacak bir boyayla boyanırsa daha hoş olabilir bence. Yılbaşı da yalaşıyor.Süslerimizi gazeten hazırlayalım

  2. Ben kızımın doğum günü için harika bişey yapmaya başladım bile. Çok yakında sizlerle de paylaşırım. Yeni yıl için de farklı bir tasarımım olucak. Bizi gidi süslüler biziiii…. Dimi boncuk hanımım.

  3. bu konu aklımda kalmış dün akşam eve giderken yoldum parkı bahçeyi. yemek vaslı bitince aldım kızı yanıma. sulu boyalar ve biz ,boyadık ettik. senin ki bi mutlu.beyaz kağıda ters çevirip ağırlık koydum üstüne.hadi açıyoruz dedim süpriz.anan ; yaprakları bi kaldırırısın bir şey çıkmamış.neyse sonra sil baştan elle bastırdık. ay bizim ki bir mutlu.sonrada bir iki patates baskısı.eller, yerler, masa, yer gök. sulu sulu boya ama biz gayet mutlu.saygılarımla.