Gelin Converselerim

-

converse süsleme
Düğünde rahat oynamak adına böyle bir şey yapmıştım. Acayip de işe yaradı :)
Orijinal olmayan bir Converse aldım. Küpür denilen, gelinliklerde kullanılan çiçekli motiflerden istediğim şekilde üstüne yapıştırdım. Önceden kalan dantel kumaşımı arkasına duvak misali yapıştırdım.(Sıcak silikon ile) Kırmızı çizgilerini beyaz kurdele ve şu parlayan şeylerle süsledim :) Converse dahil bana maliyeti 30tl oldu. Umarım beğenirsiniz :)

converse süsleme

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

10 yorum gelmiş

  1. senayatilgan

    Çok güzel bir fikir elbette, gecenin ilerleyen saatlerinde ayağından topukluları çıkarıp bunları giymek çölde havuza denk gelmek gibi birşey. Sen havuzunu yanında götürmüşsün rahatına düşkünsün belli :) Ama akıllıymışsında :) Süper fikirmiş ve çok güzel süslemişsin hakikaten :)

  2. ssserpil

    ben agrıdan ölsem cıkartmazdım topuklularımı sanırım…rahatımmı süsümmü:)))elbette süsümm:)) ama bunlarda pek süslü olmuş :))

  3. yagmur perisi

    converseden başka ayakkabı giyemeyecek olanlar için gerçekten süper bir şey.bundan bir iki yıl önce gelinlik altına converseden başka bir şey giyemeyeceğim için üzülen ben , etrafta böyle şeyleri görünce gerçekten çok mutlu oluyorum :) ve çook güzel olmuşlar ellerinize sağlık

  4. çok güzel olmuş bende yapacağım ama kırmızı yerleri nasıl kapatırım diye düşünüyordum iyi oldu bunu gördüğüm çok teşekkürler…

Bir Cevap Yazın