Cumartesi, Ekim 22, 2016
Gelin damat kukla standı

Gelin damat kukla standı

1

kukla standı
Merhaba dostlar. Bugün evelenecek bir çift için evlilik standı hazırladım. Gelin ve damat kaşmir keçeden elde dikildi. Kaplamada yapay çimler kullandım. Çiçek böcekle süsledim. Devamı burada. Koleksiyon arabalardan beyazı kullanacaktım ama krem arabayı görünce beyaz arabadan vazgeçtim.

kukla
Geline minik güllerden bir buket tuttuşturdum. Duvağı kalplerle süsledim. Aynı kaplerden arabadaki kurdeleye uygulayarak kullandım. Yine teneke suluk kullandım, çok hoşuma gidiyor bu suluk :) Devamı pasajımda ve blogumda.

kukla
Kuzu, kelebek, kuş, yusufçuk, uğur böceği gibi düğmeleri kullanarak çimleri süsledim. Minik ağacı beyaz kalpli kovaya yerleştirdim.

kukla
Arabanın kapıları ve bagajı açılıp kapanıyor. Devamı albümlerimdedir.

kukla
Minik ağaca kuş, kelebek, yusufçuk düğmelerden ekledim. Daha gerçekçi dursun diye. Mutluluklar…

kukla
Gelinin duvağındaki arka taraf.

kukla
Arabayı süslemek için biri krem biri pudra renginde organze kurdele kullandım. Aynı renkte güllerden buket yapıp uyguladım.

kukla
Kurdeleye minik kalplerden yapıştırdım.

kukla

kukla

 

kukla

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 YORUM