Perşembe, Mart 30, 2017

Gelin defteri

7

Gelin defteri
Merhaba öncelikle, aranıza yeni katıldım :) Açıkçası çok heyecanlıyım. Vee bu da ilk yazım ve ilk paylaşımım. 30 Haziran 2012’de evlenmiş olan canım arkadaşım ve Temmuz ayı içerisinde evlenecek olan kız kardeşimin yoğun ısrarları üzerine yapmış olduğum gelin defterlerini sizlerle paylaşmak istedim. Eee defterleri ben yapınca ilk yazılarını da ben yazdım, hem de 2 sayfa :) Sizlerin beğeninize sunuyorum. Tekrar herkese kocaman bir MERHABA.

Gelin defteri

Paylaş
darkuzu
Merhaba, Paylaşmak çok güzel bir şey. Hani bir reklamda diyor ya HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL diye. İşte ben de yıllardır hobi olarak yaptığım çalışmalarımı sizlerle paylaşmaya karar verdim. 10 marifet ailesi; aranıza hoş geldim :)

7 YORUMLAR

  1. ilk olarak hoşgeldiniz. gerçekten defteriniz çok şık ve şahane elinize sağlık. inşallah yeni yaptığınız şeyleri de bizimle paylaşırsınız. bende birçok şey yapıyorum lakin ne yazık ki zamanım yok. yani şu anda bu yazıyı bile zamanim olmadığı için zorla yazıyorum. tekrar hoş geldiniz…

  2. sevimsiz sevimli, senayatilgan, saqolera25 hepinize çok teşekkürler. bu arada saqolera25 sana katılıyorum zaman o kadar kısıtlı ki benim açımdan da. ben de zaman buldukça paylaşmaya çalışacağım. hepinize güzel günler diliyorum.