Cuma, Nisan 28, 2017
Gelin şalı oldu anne şalı (etolü)

32 YORUMLAR

  1. Çok şık olmuş baharcım.Ellerine sağlık olsun.Sıcacık sıcacık tutsun anneciğini.

  2. ben bu aralar arkadasım evleneceği için değişik modeller arıyorum bunları bılıyorum motifleri yapmak için bir aparat var ama hiç aklıma gelmemişti bir gelin şalı, emeğinize sağlık cok güzel olmuş sahiden!!

  3. sağolasın mltmglr :)) benimde görümcem yeni evlendi o da buna benzer birşey kullandı düğünde

  4. ben burdayken görmemişim ellerine sağlık canım anneciğin kullandıkça sana dualarda bulunsun inş

  5. evet anneleriniz varken kıymetini daha çok bilin ki illaki çok kıymetlidir ama kybedince çok farklılaşıyor herşey anne kelimesinin geçtiği herşey benim içimi sızlatıyor keşkelerimle beni benden alıyorne kadar şanslısınız ah ah bilemezsiniz

  6. sevimli hayat’ım çok haklısın gerçekten beni düşüncesi bile üzüyor annem en büyük dayanağım (ne kadar uzakta olsak ( sesi yeter Rabbim sizide cennetinde kavuştursun inşallahsevgili mltmglr iyi etmişsin hadi bakalım bitir merak etmeye başaldım bile ben :))

  7. bende şu an dolyum baktıkça motiflere hevesim artı bir an bitirip yapayım tiftil ipinden güzel olursanırm siz nedersiniz sizinde görüşlerinizi alayım rengini ben ipini siz seçin buda çok hoş olmuş sevgiler

  8. sevgili songül daha önce yapmadıysan açık renk bir iple yapsan daha iyi olur yaprakları sıkılaştırma işi önemli çünkü koyu renk bir iple görmek daha zor oluyor hadi bakalım bekliyoruz :)

  9. tamam arkadaşlarda markası ne olsun makina yünümü titikmi ne mesele bu konudada yadımcı olursanızsevinirim bende zaten açık renkten düşünüyorum sadece hangi marka iplik ten dahaiyi olur onu bilemedim.