Gelin tacı, kırık beyaz güllü, kuyruklu

-

cicekli-gelin-taci-
İlkbahar-yaz ayları düğünlerin sıklaştığı mevsimlerdir. Özellikle kır düğününde evlenmek isteyen gelinler ve damatlar bu ayları özellikle sabırla bekler.

cicekli-gelin-taci
Kır düğünlerinin de olmazsa olmazı çiçekli gelin taçlarıdır. Bu taçları sadece gelinler değil, düğüne gelecek küçük hanımefendiler de özel siparişle, başlarına uygun olarak yaptırıp kullanabilirler. Kesinlikle çok şık bir düğün aksesuarı.
Arkasında bulunan saten ve organze kurdelelerden üretilmiş kuyruk bölümü taca çok romantik bir hava kazandırıyor.

Bohem stilde bir gelin olmak istiyorsanız muhteşem bir seçim olacaktır.

Bu kırık beyaz minik güller ve cipso çiçekler ile süslü gelin tacı / gelin çemberi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; bloguma beklerim!

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973