Cumartesi, Ekim 29, 2016
Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

6

Gelinlik Modelleri
Site sakinlerimizden :)  pygmalion gelinlik arayışı içindeyken destek olmak adına birkaç model de ben paylaşayım.
1.model kaynak

Gelinlik Modelleri
2.model kaynak
Bu da başka bir kaynak.

Paylaş
ayamaya
30unu geçmiş çalışan bir anneyim, kızımla birlikte çogu kez çocukluğuma dönüyor, bazen okullu oluyor,bazen gülüp bazen ağlıyorum. Oyunlarımızın arasına hobilerimizi de sıkıştırıp anne-baba-çocuk üçgeninde vakit geçiriyoruz.Hobilerimi evimize katkı olması için değerlendirmeye çalışıyorum.Az ve öz de olsa siparişlerim geliyor.Dilerim 10 marifet hepimize uğur getirir . Dipnot: profil resmim alıntıdır Sevgiler.

6 YORUMLAR

 1. Gelinliklerin hepsi çok harikalar ama birincinin arkadan duruşuna bayıldım gerçekten… Pygmalion düğün hazırlığı için mi arıyor acaba :) Kolay gelsin gerçekten bu kadar güzel gelinlik arasından beğenmek zor, gözünü kapa seç birini yoksa seçenek asla bitmez….

 2. birinci resimdeki gelinliğe kızlarım bayıldı… hatta sana olur bana olur diye didişiyorlar :) gerçekten çok zarif ikiside…

 3. sevgili ayamaya, ne kadar incesiniz. ne kadar güzel modeller ikisi de. tam tülden, uzun ve dökülen etek olsun derken azıcık kabarık mı olsa dedirttiler bana ama zaten bunlar da tam tadında kabarık. gerçekten harikalar. çok beğendim :)

  evet sevgili senayatilgan; eylül ayında düğün var da, ben de gelinlik paylaşıp duruyorum, sevgili arkadaşlar da sağolsunlar fikirler veriyorlar. çok mutlu oldum bu nedenle, herkese anlatıp duruyorum :)

 4. beğenmenize sevindim :D
  en cok da pygmalionun beğenmesine sevindim
  evlenirken benim tek düşüncem saten gelinlikti, model belirlememiştim, ilk girdiğim gelinlikçide modelim karşımda duruyordu
  umarım sen de hayalindeki gelinliği en kısa sürede bizimle paylaşırsın
  tül sevmem ama ilk model hoşuma gitti hem kibar hem sade, ne çok kabarık ne de sıradan ,değerlendirilebilir ;)