Salı, Ekim 25, 2016

Geri Dönüşüm

20
pet şişe
pet şişe

Bütün gün bizimle birlikte yorulan cep telefonlarımızın da oturmaya ihtiyacı var değil mi? Bu proje ofisler için tasarlanan bie geri dönüşüm projesi. Bir ilaç firmasından hediye gelen bu tarz bir koltuğu yeğenime kaptırınca bana da bunu yapmak düştü.Haydi pet şişeleri değerlendirmeye.(bu arada bu objeyi iğnedenlik olarak da kullanabilirsiniz)

20 YORUMLAR

 1. neden bu kadar geç onaylanıyor ki ? dün akşam göndermiştim. eğer onaylayan kişi tek bir kişi ise 1 – 2 kişi daha görevlendiremez mi?

 2. pek reca ederim sayın arkadaşlar..gece-gündüz haftaiçi haftasonu demeden kan ter içinde klimasız ortamlarda çalışıyoruz..işin gerçeği, problem çok fazla yazı olmasında..gelen yazıları yayına almak fazla sorun değil..gelen yazıların belirli süre anasayfada kalmasını,hakettiği değeri görmesini istediğimizden dolayı incelenebilmesine fırsat oluşturmak için belirli zaman aralıklarıyla yayına alıyoruz. gelen yazılar çok olunca tabii yazılarınıza sıra gelmesi zaman alıyor.selam ederim.

 3. bu şekilde olamaz mı yazıları da altta olsa
  bu şekilde olamaz mı yazıları da altta olsa

  emeğinize saygı duyuyoruz tabi ki ama yazılarımıza çabuk sıra gelmesi için yapılabilecek başka bir şey yok mu acaba?mesela resimdeki gibi iki işi yan yana koysanız ya da daha farklı birşeyler

 4. ben çirkin demiyorum ki ama yazılarımız için bu kadar çok beklemesek diyorum. bence bu konuyu birde diğer üyelere sunalım , fikirlerini alalım.

 5. öyle bile olsa mesela bir sürahi çalışması yollamış olsanız…ben de onu yayına alsam..yayına aldıktan sonra hemen birikmiş olan 20 çalışmayı da yayına alsam .. sizin sürahi kaç sayfa arkaya gider? :) arada kaynar gider büyük ihtimalle.di mi ama ? :) yoksa bana kalsa 5 dakkada bütün eserleri yayına alııııır havlumu kapıp plajda yayılırım …( yoksa ööle mi yapsam))

 6. ya ben bu sitede gördüğüm her şeye yuh bu kadarı da olmaz artık diyorum… (kendi kendime başka cümle bulsana hep aynı cümleyi kurmasana diyorum, ama hep aynı şeyi hissediyorum napıyım)bu arada yazılar normalde çok beklenmeden onaylanıyor, olağandışı bir durum olmuştur herhalde.siz şükredin yazı yollayıp onay bekliyorsunuz, benim kayıt ettiğim bir sürü şey var burada paylaşmak için ama vakit bulup giremiyorum yazıları.ne derler, beterin beteri var..

 7. vakit bulup giremiyorum yazıları.ne derler, beterin beteri var..

  Ben de hesabımı kontrol ederken farkına vardım ki haklıymışsınız.Benim de yapılan yorumları okumak için bile vaktim olmamış.beterin beteri dedikleri bu olsa gerek :))

 8. Beterin beteri dedikleri yazıların 1 hafta beklemesi demek bence. Birlikte olup bir dilekçe mi yazsak patronlara. Birkaç önerimiz var diye belirsek. Mesela link verenlerle kendi yaptıklarını yayınlayanlar bölümlere ayrılsa, olmadı her üyeye haftalık yazı kotası konulsa. Farklı fikirler varsa alalım. İhtilal yapalım. Katılanlar özelden “ben de varım” desin. Bir yazı döşenelim.

 9. Ben de katılıyorum bu duruma, linklerle, kendimizin yaptığı ayrılmalı ya da kota konmalı bir kullanıcıya.. çünkü gerçekten bazen haksızlık olduğunu düşünüyorum. Tamam link de güzel birşey insanların fikir alması açısından ama görüyorum ki linkler insanların yaptıklarının önüne geçebiliyor.. Önüne geçiyor derken daha fazla oluyor.. Ben de 3-4 gün bekliyorum sanıyordum ama uzuyor baya.. Ben buradan diyorum yorum yazmışken. Varım :)

 10. Ben de varımmmm :)) Gerçekten ben de yazılarımın yayınlanması için çok bekliyorum.Bu duruma bir müdahale etmek lazım.Sesiciğim beraberiz…