Geri Dönüşüm Çalışmaları-1

-

Bu tepsi, üç boy takımdır. Resmini çekmek sonradan aklıma geldiğinden sonuncusunu eski haliyle yakalayabildim. Yazlıkta annem verdi. Resimde görüldüğü gibi rutubetten paslı, perişan haldeydiler. Ve işte son halleri:

Resimlerin uçlarını yakarak yapıştırdım. Dışına da parmak yaldız sürüp vernikledim. Son hali böyle olunca üzerlerini bardak vs. kapatmasın diye arkalarına simli kurdele yapıştırdım. Hayatlarına yemek odasında tablo olarak devam edecekler. Üçlü fotoğrafları da aşağıdaki gibi oldu

Annemin yufka yüreğine güvenerek el koymayı da düşünmüyor değilim aslında. Henüz vermedim ve her an duvara çivileri takıp asabilirim.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

15 yorum gelmiş

  1. kondor

    ozlemyr resimleri direk yapıştırdın dimi dekopaj yöntemi değil yani.ahşaptan daha çok metal objelere yapılan bu tür resimlendirmeler daha çok hoşuma gidiyor bir türlü vait bulup yapamadığımdan sormak istedim.

  2. ozlemyr

    Hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Sevgili kondor, evet resimleri direk yapıştırdım. Yalnız önce kenarlarını çakmakla yaktım, daha güzel bir hava verdi bence.

  3. belgin41

    Tek kelime MUHTEŞEM bir kombinasyon oluşturmuşsunuz.Ellerinize emeğinize fikrinize sağlık. Harika fikirler verdiniz bana. Teşekkürler.Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın…..

Bir Cevap Yazın