Pazar, Ekim 23, 2016
Geri Dönüşüm Çantalar

Geri Dönüşüm Çantalar

21

Arkadaşlarrr, buradaki çantaların hepsi geri dönüşümmüş, isterseniz bluzunuzdan, isterseniz pijamanızdan, isterseniz kazağınızın kolundan yapabilirsiniz.

21 YORUMLAR

 1. eski kafalılık olur mu gönüldenele…ne güzel yapıyorsun he rşeyi degerlendirerek…embir biz de çok beğendik su canta işine de bir el atamadık hala yaa :((

 2. embir lütfen! evdeki kumaşlar bitti de sıra kazak,pijamaya geldi,dur hele bismillah :)) beni ıssız bir adaya gönderip,dikiş makinem ve dolaptaki kumaşları da yanıma verip,hiç durmadan çanta dikeceksin deseler,birkaç sene sürer herhalde o kumaşları tüketmem :))

 3. çok ii bunlar embircim…..daha dün akşam koca koca 3 poşet kullanılmayan kıyafetleri ayırdım. artık poşete doldurdum kanepemin altınada sığmaz oldu vakumladım e.süpürgesiylede ancak:)))

 4. İnce çoraptan ama yenilerden
  İnce çoraptan ama yenilerden

  Yazın çoraptan bebekler yapıp Kuşadasında sattım.Ama yorumlar feciydi.Turistler hemen aldılar ama yerli turistler beni kahretti.Eskimiş çoraplarınız mı bunlar dediler yaaa.Ay iğrenç bebeğime çoraptan bişiyi mi alacam diyen mi ararsın.Yoook yeni çorap bunlar diyince de ne malum diyen biri bile oldu :))))))))Güler misin ağlar mısın?

 5. Kalan son iki taneyi kızıma verdiydim.Oda kaçırmış elyafları dışına çıkmış.İlk fırsatta yapayım size.Bebeklerin linkini açabildiniz mi.Eğer açıldıysa resimlere tıklayıp büyük hallerini görebilirsiniz.Kitabın tamamı var orada.O site bi acaip birnlerce kitap var.Site japonca ama kurcalarsanız çözersiniz.Muheşem şeyler var yok olmuyorsa msj atın bana yardımcı olurum.

 6. kızlar ben bunları size yazı olarak yollamaya çalıştım ama linki ekleyemediğim için yazamadıydım.Kısmet burayaymış artık.Bir kaç güne başka versiyonunun olduğu bir yazı daha gelecek.Reklam yapayım bari sonra kimse yorum yapmıyo….Beni izlemeye dewam edin dicem….

 7. Yazma kısmında yardımcı olalım o zaman. Linki ekleyebilmişsiniz. Varsa bir sorun yazın bildiğimizi paylaşırız :)