Pazartesi, Ekim 24, 2016
geri dönüşüm icadı kelebek

geri dönüşüm icadı kelebek

11

işte geri dönüşümün insanoğluna yaptırdığı son nokta.bu kelebek hangi malzemelerle yapıldı tahminedersiniz? buyrun burada. ilk bakışta ben de çıkartamadım ama yakından çekilmiş fotosunu inceleyince yuh yaaa dedim gerçekten :)

11 YORUMLAR

  1. dendenak,ikinci foto da daha net görüldüğü üzere bu çalışmada saksıdan düğmeye,gazoz kapağından kaseye,araç plakalarından boru anahtarına,konserve kutusundan müzik plağına kadar hertürlü malzeme biraraya getirilmiş.büyük bir uyum içinde ve özenle.

  2. Plakaları farkettim, ama daha küçük diye düşünmemden kaynaklı çıkaramamıştım, akşamdan beri bir kaç kez baktım açıklama için teşekkür ederim

  3. Gerçekten çok güzel olmuş. İlk fotografta kullanılan malzemeler anlaşılmıyor ama ikinci fotograf daha yakın olduğu için orada daha net görülüyor. Kullanılan malzemeler inanılmaz.Çok uyumlu olmuşlar. Bende geri dönüşümlü malzemelerle çalışmayı çok seviyorum. Paylaştığın için teşekkürler.

  4. merhabalar. bencede geri dönüşümde son nokta olmuş. insanın bunların bir araya getirip bu tasarımı düşünebilmesini bile düşünemedim ben