Cumartesi, Ekim 29, 2016
GERİ DÜNÜŞÜM PROJEM

GERİ DÜNÜŞÜM PROJEM

12

Evet bu pantalon paçasının geri dönüşümünü görmek istermisiniz… Buyrun böyle alalım sizi..

Eşimin eskimiş kotunun paçaları uzun zamandır dolapda duruyordu birtanesinden duvar cebi yaptım daha doğrusu yapacağım hala bitmedi umarım onuda bitirip burada paylaşırım… Bunuda ne yapabilrim derken…Mutfağımdaki fazlalık poşetleri koyabileceğim bir poşetlik tasarladım..Önce üst kısmını kıvırarak lastik geçecek şekilde diktim güzelce büzdüm altı zaten paçanın alt kısmı olduğu için gayet düzgündü oraya tığla zincir atıp ip ördüm ancak biraz zor oldu ve pek hoşuma gitmedi…Şimdi sıra süslemeye gelmişti magnet olarak satarladığım bebek yüzlerinin büğüğünüde bu torba için kullandım üstüne güzelce diktim daha fazla süse gerek kalmadı…Üst kısmında üçgen halkada gene çocuklarımın artık oyuncaklarından buldum…Umarım beğenirsiniz.

12 YORUMLAR

  1. elinize sağlık, benimde değerlendirecek kot paçalarım ve poşetliğe ihtiyacım vardı. Güzel fikir oldu benim için.İyi günlerde kullanın.

  2. ay çok güzelllll, hiç ummuyordum, klasik bişi çıkıcak diye düşünürken, şirin mi şirin bişiyle karşılaştım. çok güzelmiş çok.Ellerinize sağlık.

  3. aaaaa evet bak çanta olarak hiç aklıma gelmedi 2 oğlan annesi olunca :) :) Dur ben bu fikride değerlendirip arkadaşımın kızına çanta yapayım saol arkadaşım..