Pazartesi, Ekim 24, 2016

geridönüşüm5

19
takı askılığımm
takı askılığımm

işte benim takı askılığımm… bir geri dönüşüm projesi aslında.. güzel olmayan yanı duvara yapışmış olması ama çok da kolay oldu bee.. :))) biraz silikon iş tamam :))

19 YORUMLAR

  1. daha bu sabah bloğunda gördüm çok beğendim güzel bir şey çıkarmışsın,çiçeklerinde çok cici durmuş,bende uzun zamandır kardeşim için düşünüyordum böyle birşey çelebicim nasıl bir malzeme kullanıcağımı bilemedim bir türlü.tam olarak ne kullandın kalın dokulu bir tüle benziyor,yani nasıl temin edebileceğim hakkında yardımcı olabilirmisin arkadaşım:))Eline fikrine sağlık tekrar,tekrar..

  2. beğenileriniz için teşekkür ederim..tül olarak petek tül kullandım.. büyük bir pano olmadığından tek kat kullanmak yeterli oldu.. daha büyük bir alan olacaksa kullanımınız iki kat tercih edebilirsiniz.. kumaşçılarda tuhafiyelerde mevcut. ben rahatca bulabiliyorum.. içinde kullandığım çerçeve blog da belirttiğim pleksi parçası çerçeve şeklinde.. aynı malzeme olması gerekmez ahşap çıtalardan da yapabilirsin.. birmilyonculardan uygun fiyata bir çerçeve alıp bu iş için kullanabilirsin.. eğer ofside bu parçadan bulursam haber veririm.. selamlar..

  3. Çok kullanışlı bir geri donuşüm olmuş ellerine sağlık… Hani su sineklik icin satılan tüller veya balık ağları ile de yapılabilir hatta şu sabunluklar var ya o bile olur.. İyi günlerde kullan…

  4. çelebi’m, prensesim; prenseslere layık bir askı olmuş bu; fotoğraf da ayrıca en az sen kadar romantik olmuş.Ellerini seveyim senin canım çelebi’m :)

  5. ger,dönüşümlere yetişemez oldum, yeter artık, birazda atın çöpe elinizdekileri. Onu dönüştür bunu dönüştür nereye kadar. Yazık çöpçüler işsiz kalacak şu 10marifetcilerin sayesinde. Sizi belediyeye şikayet edecem.Ayrıcana takı askılığıda pek bir romantik ve güzel olmuş sayın çelebi hazretleri:)

  6. şekerlerim buraya da geç kalmışım.. değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.. çok mutlu ettiniz beni.. ayrıca da daha bir gaza geldim .. duvarın diğer kısımları içinde bişiler planlayacağım en yakın zamanda :))))hepinizi sevgi ile kucaklıyorum..