Cuma, Nisan 28, 2017
Gömlek manşetinden ayakkabı süsleme

Gömlek manşetinden ayakkabı süsleme

14

ayakkabı süsleme
Başka bir şeyler yaparken altın rengindeki bir gömleği kesip kullandım. Manşet kısımları kaldı ve tabii ki atmadım :) İyi ki atmamışım, aklıma böyle bir şey yapmak geldi :) İki şekilde ayakkabı süsleme yapmayı düşündüm, yapıştırıcıyla sabitlemek mümkün ama ben ayakkabıyı tekrar sadeleştirmek isteyebileceğimi düşündüğüm için bir de ayakkabının üstü uygun olduğu için dikip sabitledim. Ayakkabının arka tarafına fiyongun yerleştirilmiş hali daha çok hoşuma gidiyor :) Ayağımdayken de resmini çekmeye calıştım, çekebildiğim kadar işte :)

14 YORUMLAR

  1. tesekkur ederim shane.ne yazik ki yaz sonuna denk geldi.onu kapali ayakkabiya da yapmak lazim sonbahara uygun olmasi icin :)

  2. şimdi senaatcığım ‘dost başa, düşman ayağa bakar ‘ diye bir atasözümüz var biliyorsun, şimdi senin bu ayakkabılar güzel, dost da bakar, düşman da ,ayıramassın ki, kim dost kim düşman :) bu ayakkabı şüpheye düşürürür insanı güzel olunca herkes bakar kuzum :) senin kutuları çalan şahıs bu ayakkabıları da ben yaptım diye bloguna koymasın ;)

  3. hahaha Filizz yine super bir yorum gelmis senden :D begenmene sevindim :) o da cala cala benim yaptiklarimi bulup calmis hayeret :D

  4. O kestiğin gömlek normal halinde bu kadar güzel durmuyordur herhalde Senaatcım :)
    Ayakkabılar da renkleri deeeeeee süsleri de süper güle güle kullan :)

  5. Senay cok tesekkur ederim :) gomlegin guzel olmadigina ve bosuna yer kapladigina inandigim icin makasi basmis oldum :D diger kisimlarini kutu suslemek icin kullandim,yakinda onu da paylasirim. mansetleri de isime yaramis oldu :) artik yakasindan ne cikar kimbilir :D