Gül desenli kanaviçe işlemeli yastık

-

kanavice-gul-islemeli-kirlent-modelleri
Kanaviçe, diğer bir söyleyişle çarpı işinin ayrı bir yeri vardır benim için. Kanaviçe deyince de aklıma gül motifleri gelir. Bu şablonu bulduğumda hemen yapmak istedim. İplerin renklerini bulmak epey zamanımı alsa da sonunda yaptım. Elimle değil, makinede işledim. Epey zorladı beni. Uzun da sürdü, üç günde ancak tamamlayabildim yastığı.

kanavice-gul-islemeli-kirlent-modelleri-
Fakat yorulduğuma değdi diye düşünüyorum. Aynısını tekrar yapar mıyım bilmem fakat kanepemde iki tanesini bir arada görmek çok güzel olurdu aslında.
Daha fazlasını blogumda bulabilirsiniz. İyi haftalar dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ehlikeyf66

Bodrum'da yaşıyor. Kumaşları, nakış makinesini, kurdeleleri, fiyonkları ve renkleri çok seviyor. Tasarlayıp gerçekleştirme süreci ve birilerinin ortaya çıkan bu işi beğenmesi onu mutlu ediyor. Elle yapılan işlerin o işleri yapan kişinin ruhundan, kişiliğinden bir öz taşıdığına ve el işlerini özel kıldığına inanıyor.

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...